Polish (Poland)English (United Kingdom)Deutsch (DE-CH-AT)Russian (CIS)

.
Monday 14th of October 2019    

GTranslate

Polish English German Russian

Maszyny rozlewnicze

 

Maszyny spożywcze oraz przemysłowe
(zobacz szczegóły)


 

 

Posiadamy w naszej ofercie wiele maszyn rozlewniczych - zajmujemy się wyposażaniem całych zakładów w kompletne linie produkcyjne.

Nasza firma została założona w 1984 roku. Prowadzimy obszerną działalność - zajmujemy się remontami, modernizacją, a także sprzedażą maszyn rozlewniczych (linie rozlewnicze, maszyny do napojów, tetra pak, miksery przemysłowe, saturatory, pakowaczki, etykieciarki, dmucharki, nalewaczki, tribloki, monobloki, wydmuchiwarki), nieruchomościami (nieruchomości znajdują się nie tylko w Polsce). Posiadamy duże kontakty na terenie Rosji, Kazachstanu, Ukrainy, Białorusi, Litwy, Czech i Słowacji.


UWAGI:

Nasza firma jest zainteresowana kupnem całych linii do produkcji: wody, piwa, alkoholu, wina, jak i poszczególnych maszyn.

 

 

Nieruchomości

 

Nieruchomości
(zobacz szczegóły)

Zapraszamy do zobaczenia nieruchomości które posiadamy w sprzedaży. Jeżeli są państwo zainteresowani zamieszczeniem u nas swojej oferty zapraszamy do złożenia zapytania (umowa bez wyłączności) w zakładce "Napisz do nas” lub w zakładce "Kontakt”.

UWAGI:
Nasza firma zainteresowana jest kupnem obiektów przemysłowych (browarów, gorzelni, ubojni... ) i nieruchomości na terenie całego świata.

 
bottom

miksery przemysłowe | kupię maszyny rozlewnicze | kupię maszyny rozlewnicze | saturatory | monobloki

Strona pozycjonowana przez: Grupa Tense, Joomla Template, php hosting